Ірпінь, вул. Пушкінська 37

Васильків, вул. Володимирська 1

Пн-Нд з 09:00 - 21:00

Записатись на прийом

Аппаратна карбокситерапія

Апаратна карбоксітерапіі — безін’єкційна процедура, яка виконується для підтримки молодості і пружності шкіри. 

Записатись на прийом

Ціни

Процедура ХвилиниЦіна
Аппаратна карбокситерапія40600

Про процедуру

Основна мета процедури — наситити шкіру вуглекислим газом. Відповідна реакція організму на брак кисню — посилене кровообіг, і шкіра ефективніше отримує вітаміни і поживні речовини. Особа виглядає набагато свіже, а за рахунок протинабряклого ефекту зменшуються мішки під очима.

Після карбоксітерапіі трохи розслабляються мімічні м’язи обличчя, що перешкоджає появі вікових зморшок. Особа виглядає більш розслабленим, знімаються сліди втоми.

Також карбоксітерапіі допомагає впоратися з акне і застійними плямами після вугрів, зменшує кількість чорних крапок і звужує пори.

Показания

  • зниження еластичності, наявність мімічних моршин;
  • темні кола, набряки під очима;
  • судинні зірочки, розширені капіляри;
  • запальні процеси, застійні плями після вугрів;
  • нормалізація здорового кольору шкіри;
  • усунення набряклості;
  • різні симптоми фотостаріння шкіри.

Навіщо потрібна карбоксітерапіі для особи?

З віком судини втрачають свій тонус. Причинами можуть бути: незадовільний стан екології, сидяча робота, низька рухова активність. Тому судини набагато гірше можуть пропускати кров, яка повинна нести кисень, а також поживні речовини всім клітинам нашого організму. Раннє старіння, втома, збій на клітинному рівні є наслідками таких порушень.

Після проведення процедури карбоксітерапіі вуглекислий газ виходить з організму вже через півгодини, а на місці його введення вже відбувається активна робота. Лімфо і кровообіг значно стимулюється, зміцнюються стінки судин, прискорюються процеси обміну речовин. Починають виводитися токсини і шлаки. Вирішуються проблеми, пов’язані зі старінням, так як, вуглекислий газ стимулює діяльність фібробластів і вироблення колагену.

Карбоксітерапіі це своєрідна зарядка для клітин, внутрішнє очищення. Процедура абсолютно нешкідлива. Гарантією безпеки є те, що в медицині таким методом лікують псоріаз, болі в м’язах і суглобах, трофічні виразки, діабетичну ангіопатії.

Відгуки наших клієнтів

Наша студія естетики і корекції тіла - це справжня гостинність, де турбота, професіоналізм і високі навички кваліфікованих фахівців.

Наша мета - відтворити вашу ідеальну фігуру, радість, здоров'я, красу і сексуальність!

Більше відгуків ви можете переглянути на нашій сторінці Instagram

Записатись на прийом

Записатись на прийом

Записатись на прийом