Ірпінь, вул. Пушкінська 37

Васильків, вул. Володимирська 1

Пн-Нд з 09:00 - 21:00

Записатись на прийом

Гідропілінг

Глибоке очищення шкіри, інтенсивне зволоження і антивіковий догляд стали доступні в одній процедурі.

Записатись на прийом

Ціни

ПроцедураХвилиниЦіна
Гідропілінг60800
Гідродермаобразія601200

Про процедуру

Гідропілінг — процедура, призначена для щадного відлущування, глибокого очищення і зволоження епідермісу. Названий вид пілінгу проводять за допомогою спірального наконечника і корисних сироваток, що забезпечують тканинам харчування, оптимальне зволоження і, звичайно ж, глибоке очищення. На відміну від інших різновидів пілінгу гідропілінг вважається більш делікатною і легкою процедурою, однак це ніяк не позначається на результаті її виконання. Названа процедура не викликає ніяких хворобливих відчуттів, після її проведення шкіра не травмується і на ній не з’являється подразнень. Максимум — з’явиться досить легке почервоніння, яке пройде досить швидко.

Протипоказання

 • шкірні захворювання (екзема, герпес та ін.);
 • гострі інфекційні та онко захворювання;
 • розширені капіляри на шкірі;
 • вагітність.

Показання

 • Забруднена шкіра будь-якого типу.
 • Зневоднена шкіра будь-якого типу.
 • Пориста шкіра.
 • Поверхнева пігментація.
 • Акне I або II ступеня.
 • Стан постакне.
 • Підготовка та реабілітація після радикальних процедур.

Гідропілінг може проводитися з різними цілями. В тому числі, процедури такого типу боряться з пігментацією, допомагають при акне, надають досить відчутний анти-ейдж ефект. Гідропілінг звужує пори, балансує шкіру — робить її менш жирної, згладжує рельєф, очищає шкіру. Пілінг такого типу відмінно підходить як для дуже молодий, так і для вельми вікової шкіри.

На відміну від кислотних та інших видів пілінгу, гідропілінг є більш делікатною процедурою. Її можна пройти і при підготовці до серединному, глибокому очищенню шкіри хімічними препаратами. Після сеансу не потрібно вичікувати час, поки епідерміс відновиться. Довгий відбудовний період з вираженим лущенням шкіри відсутня, покриви не травмуються, а побічні ефекти найчастіше обмежуються лише незначним почервонінням. При гідропілінг епідерміс обробляється апаратом з одноразовими насадками, крім очищення виконується насичення шкіри спеціальними сироватками. До слова, саме до гідропілінг найчастіше вдаються різні селебріті як до основного прийому б’юті-відновлення, так що розкішний вигляд знаменитостей на червоних доріжках — це також заслуга гідропілінг.

Відгуки наших клієнтів

Наша студія естетики і корекції тіла - це справжня гостинність, де турбота, професіоналізм і високі навички кваліфікованих фахівців.

Наша мета - відтворити вашу ідеальну фігуру, радість, здоров'я, красу і сексуальність!

Більше відгуків ви можете переглянути на нашій сторінці Instagram

Записатись на прийом

Записатись на прийом

Записатись на прийом