Ірпінь, вул. Пушкінська 37

Васильків, вул. Володимирська 1

Пн-Нд з 09:00 - 21:00

Записатись на прийом

Ін'єкції

Сучасні ін’єкції в косметології спрямовані на відновлення власних ресурсів шкірного покриву, корекцію мімічних та вікових зморшок, заповнення втраченого об’єму особи.

Записатись на прийом

Ціни

ПроцедураЦіна від
Мезотерапія зони обличчя500
Мезотерапія волосистої частини голови600
Біоревіталізація1500
Ліполітики500
Контурна пластика губ2500
Ботулінотерапія1500

Процедура ботулінотерапіі (уколи ботокса)

Найпопулярніша і затребувана косметологічна процедура. Робота препаратів ботулінотерапіі полягає в зниженні м’язової активності — міміка обличчя повністю зберігається (відсутній ефект «маски»), але без зморшок і дермальних заломів! Ви можете посміхатися, сміятися, проявляти інші емоції, але без нещасливих зморшок.

Куди можна колоти препарат? Він застосовується для усунення зморшок на всіх зона особи — лоб, міжбрів’ї, періорбітальна зона («гусячі лапки» навколо очей), кисети близько губ. Також  прекрасно справляється з підвищеною пітливістю (гіпергідрозом) пахв, стоп, долонь.

Через якийсь час діють уколи ботокса? Перший ефект пацієнт помічає на 2-3 добу після процедури. Ідуть зморшки, вирівнюється рельєф шкіри через 2-3 тижні.

Протипоказання

  • онкологія
  • аутоімунні захворювання
  • порушення згортання крові
  • застуда

Біоревіталізація

Цю процедуру називають «повернення життя»! Гіалуронова кислота в препаратах творить чудеса. Вона є природним речовиною дерми, яке утримує в ній воду. Потрапляючи в природне середовище дермального шару, речовина активізує вироблення колагену і еластину, які наповнюють зморшки і вирівнюють шкіру.

Біоревіталізанти також містять вітаміни, мінерали, амінокислоти, рослинні екстракти.

Мезотерапія

Це один з варіантів биоревитализации шкіри. Незважаючи на це, мезотерапія має відмінність — вводяться косметологічні мезококтейль. У них міститься цілий спект корисних речовин — гіалуронова кислота, мікроелементи, амінокислоти, пептиди. Мезококтейль мають потужний вплив на клітинні процеси, тому мезотерапія чудово справляється з передчасним старінням шкіри.

Відгуки наших клієнтів

Наша студія естетики і корекції тіла - це справжня гостинність, де турбота, професіоналізм і високі навички кваліфікованих фахівців.

Наша мета - відтворити вашу ідеальну фігуру, радість, здоров'я, красу і сексуальність!

Більше відгуків ви можете переглянути на нашій сторінці Instagram

Записатись на прийом

Записатись на прийом

Записатись на прийом