Ірпінь, вул. Пушкінська 37

Васильків, вул. Володимирська 1

Пн-Нд з 09:00 - 21:00

Записатись на прийом

RF ліфтинг тіла

Апаратний термоліфтінга RF — вплив електричних імпульсів радіохвиль на шкіру і підшкірно-жирову клітковину з метою відновлення пружності шкіри і активізації процесів ліполізу.

Записатись на прийом

Ціни

Процедура ХвилиниЦіни
Обличчя повністю40600
Обличчя+шия60800
Шия+декольте40500
Обличчя+шия+декольте601000
1 зона (підборідя, скули або щічки)30400
Бедра частково20400
Бедра повністю40600
Живіт20400
Талія (боки)20400
Сідниці30400
Коліна15300
Руки30400
Живіт+бока40600
Бедра+сідниці50800
Живіт+бедра+сідниці60900

Про процедуру

Волокна колагену і еластину при впливі електричних імпульсів піддаються нагріванню і закручуються в спіралі, в результаті чого шкіра стає підтягнутою, спостерігається її омолодження, а внаслідок прискореного розщеплення жирів усуваються явища целюліту.

 

Процедура виконується на обличчя і тіло. Безопераційний термоліфтінга тіла вважають безпечною альтернативою хірургічному втручанню. Радіочастотний ліфтинг застосовується для корекції найпроблемніших зон тіла, таких як: стегна (в тому числі внутрішня поверхня), сідниці, живіт, руки, шия. В результаті впливу тіло і фігура набувають більш досконалі форми.

Протипоказання

 • наявність кардіостимулятора і металевих імплантатів в тілі;
 • вагітність і лактація;
 • злоякісні новоутворення;
 • захворювання серцево —
 • судинної системи і крові;
  гострі інфекційні захворювання;
 • захворювання шкіри (екзема, псоріаз, склеродермія, системний червоний вовчак);
 • свіжі рубці після операції;
 • тромбофлебіт.

Показання

 • втрата пружності і тонусу шкіри тіла;
 • жирові відкладення і целюліт в області живота, талії, стегон, сідниць, колін;
 • розтяжки і в’яла шкіра після схуднення або пологів;
 • складки на тілі внаслідок обвисання шкіри.

Види RF-ліфтингу

Радіохвильовий ліфтинг існує в декількох варіантах, в залежності від потреб шкіри пацієнта лікар — косметолог вибирає необхідний вид впливу:

1. Однополярний RF — при цьому впливі замкнуте електричне коло формується між активним і пасивним електродом, що знаходяться на тілі пацієнта, використовується висока потужність, що обумовлює високоинтенсивний прогрів тканин, який може досягати 60 градусів.

2. Біполярний RF — електричний ланцюг укладена між двома активними електродами з різною полярністю, середня потужність впливу формує певну прогнозовану глибину прогрівання тканин приблизно до 45 градусів.

3. Мультиполярними RF — останнє покоління, при якому аплікатор має 3 і більше електродів, полярність яких змінюється за заданим алгоритмом, що забезпечують рівномірний прогрів тканин до 40-42 градусів. Вплив низької потужності в поєднанні з високою щільністю енергії роблять процедуру максимально безпечною без втрати ефективності. Для досягнення стійкого ефекту в цьому випадку необхідний курс процедур.

Як проходить процедура

Спеціальної підготовки до процедури не потрібно. Необхідно лише зняти металеві прикраси, контактні лінзи, видалити з тіла косметичні засоби. Для більшої ефективності процедури можливе проведення легкого пілінгу.

Зона впливу розмічається, це необхідно для більш рівномірного розподіл радіохвиль, далі наноситься проводить гель. У сучасних приладах присутні спеціальні датчики, які виключають перегрів окремих зон і підтримують температуру в заданому діапазоні.

Після завершення сеансу можливе незначне почервоніння і набряклість, які швидко проходять. На шкіру наноситься відновлюючий засіб. Сеанс триває близько 30-40 хвилин. Процедура досить комфортна і безболісна, не вимагає тривалої реабілітації.

Результати RF-ліфтингу

Після проведення процедури рекомендовано багато пити, щоб організм швидше очистився від продуктів розпаду. Бажано виключити тертя одягу в оброблених зонах. Обмежується відвідування сауни та солярію.

Як правило ефект помітний вже після першої процедури: шкіра ущільнюється, виглядає більш пружною і молодий, ознаки целюліту стають менш вираженими. Залежно від змін тіла і обраної лікарем-косметологом методики курс може становити до 4-6 процедур, які проводяться з інтервалом 10-14 днів. Терапевтичний ефект наростає і триває близько року, потім рекомендується пройти кілька підтримуючих процедур.

Відгуки наших клієнтів

Наша студія естетики і корекції тіла - це справжня гостинність, де турбота, професіоналізм і високі навички кваліфікованих фахівців.

Наша мета - відтворити вашу ідеальну фігуру, радість, здоров'я, красу і сексуальність!

Більше відгуків ви можете переглянути на нашій сторінці Instagram

Записатись на прийом

Записатись на прийом

Записатись на прийом