Ірпінь, вул. Пушкінська 37

Васильків, вул. Володимирська 1

Пн-Нд з 09:00 - 21:00

Записатись на прийом

Slim-Sphere масаж

Прогресивне рішення корекції фігури і лікування целюліту.

Записатись на прийом

Ціни

ПроцедураХвилиниЦіна
Масаж20350
Масаж50750
Масаж901350

Абонимент1 сеансЦіна
3 рази6501950
6 рази6003600
8 рази5504400
10 рази5005000

В чому полягає процедура?

Процедура базується на поєднанні сили вібрації і компресії. Терапія реалізується за допомогою апарату зі спеціальною насадкою. Усередині маніпулятора знаходиться група обертових роликів, які розміщені за принципом бджолиних сот. Кожен рушійний елемент насадки має сферичну форму, що дозволяє створити не тільки вібрацію, а й компресію.

Протипоказання

  • Інфекційні захворювання;
  • Захворювання шкіри — дерматити, екземи, трофічні виразки, відкриті рани;
  • Період вагітності і грудного вигодовування дитини;
  • Онкологія;
  • Тромбофлебіт.

Показання

  • Надлишкова маса тіла;
  • Целюліт на проблемних ділянках (сідницях, стегнах, животі, ногах, руках);
  • Погана циркуляція венозної крові;
  • Знижений тонус м’язів або м’язові спазми;
  • В’яла або набрякла шкіра.

Яка основна задача процедури?

Спочатку апарат «Ендосфера» розроблявся для людей, які професійно займаються спортом. Основне завдання процедури полягала в тому, щоб робити інтенсивний масаж, по силі перевершує ручний. Завдяки таким маніпуляціям з м’язів швидко виводилася молочна кислота, поліпшувався венозний відтік.

Як проходить процедура

Перед початком процедури фахівець SACO Кольоровий завдає на тіло пацієнта масло для забезпечення ковзання насадки, розроблене спеціально для даної методики і містять в складі трокотріенолі, є потужними липофильними антиоксидантами. Потім фахівець проходить оброблювані зони спеціальною насадкою, на якій розташовано 50 обертових силіконових сфер. Обертаючись з певною частотою, сфери створюють особливі вібрації, які руйнівно впливають на фіброзні стінки, які утримують клітини з жиром.

Які проблеми можна вирішити за допомогою процедури?

Масаж за допомогою апарату «Ендосфера» допомагає прибрати жирові відкладення, позбутися від зайвих кілограмів, зменшити обсяги. Після проходження курсу процедур можна розраховувати на вдосконалення контурів тіла.

Косметологи рекомендують обов’язково робити апаратний масаж при в’ялою, ослабленою, розтягнутої шкірі. Процедура забезпечить швидку підтяжку шкірного покриву після різкого схуднення, скоротить кількість розтяжок.

Масаж за допомогою апарату «Ендосфера» розпізнає деформацію в фіброзної тканини і успішно бореться зі змінами. У процесі терапії можна істотно скоротити прояви «апельсинової кірки» або повністю позбутися від целюліту.

Масаж за допомогою апарату «Ендосфера» призначають для лікування і профілактики застою лімфи, венозних набряків. Така методика забезпечує лімфодренаж, допомагає вивести зайву рідину з організму.

Відгуки наших клієнтів

Наша студія естетики і корекції тіла - це справжня гостинність, де турбота, професіоналізм і високі навички кваліфікованих фахівців.

Наша мета - відтворити вашу ідеальну фігуру, радість, здоров'я, красу і сексуальність!

Більше відгуків ви можете переглянути на нашій сторінці Instagram

Записатись на прийом

Записатись на прийом

Записатись на прийом